KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13372445
nr 1337 2445
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Modell. Signerad. Olja på duk, 73x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:46:55
8/7 16:54:15
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler